Latawiec Prism Bora 2 Blaze

Prism Bora 2 Blaze  

wysyłka 24h

109,00 zł

szt.

OCENA:
4.7/5 (ocen: 3)
 

Prism Bora to lekki model, który nie posiada ramy. Można go zapakować do małego pokrowca, więc warto go mieć zawsze przy sobie. Latawiec posiada bardzo długi ogon, który dodaje mu nie tylko stabilności podczas unoszenia się w powietrzu, ale również widoczności.

Prism Bora jest bardzo łatwy w obsłudze. W związku z tym, że nie posiada ramy, nie trzeba się obawiać, że ulegnie zniszczeniu. Wystarczy tylko odrobina wiatru, żeby rozwinął ogon i uniósł się ku niebu.

Szczegóły produktu

Wymiary          66 cm x 46 cm
Linka                61 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Film

Design

Latawiec przypomina groźnego i sporych rozmiarów węża z czerwonymi oczami, od których wręcz nie można oderwać wzroku. Prism Bora 2 Blaze posiada również długi żółty ogon.

Charakterystyka w locie

Nie ma ramy, którą można stracić bądź złamać, więc można swobodnie oddać się przyjemności z pilotażu. Prism Bora 2 Blaze znakomicie radzi sobie w powietrzu nawet w nieco trudniejszych warunkach.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 66 cm
  • Szerokość 46 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Bora 2 Blaze

Prism Bora 2 Blaze