Drogi kliencie – przeczytaj 8 dobrych rad:

  1. Wszystkie latawce są gotowe do puszczania, a więc posiadają w zestawie także rączkę i linkę.
  2. Opakowanie to w przypadku latawców jednolinkowych (dla młodszych) płaska paczka o wymiarach najczęściej do około 14 cm x 75 cm. Oczywiście mają miejsce wyjątki. Latawce sztywne dwulinkowe to grubszy pokrowiec (ok. 5 cm) o podobnych wymiarach jak wyżej. Miękkie latawce dwulinkowe to pokrowiec o grubości 5 cm i wymiarach ok. 15 x 30 cm.
  3. Producentami oferowanych przeze mnie latawców są wyspecjalizowane i renomowane firmy, nigdy fabryki produkujące tysiące modeli różnych zabawek. Latawce są zbudowane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Właściwie w temacie latawców nie można w tym momencie wyprodukować nic znacznie lepszego, stosunek wagi do wytrzymałości jest bowiem bardzo mocno wyśrubowany.
  4. Cena nie przekłada się na gorszą lub lepszą jakość latawca. Cena zależy od wielkości latawca oraz stopnia skomplikowania budowy (np. latawce z nadrukiem będą tańsze od latawców zszytych z wielu kawałków materiału, jednak to te drugie wyglądają bardziej spektakularnie). Najtańsze latawce także latają i sprawiają radość. Firmy działające od kilkunastu lat na rynku niemieckim, nie wypuszczają bubli, nawet w najtańszych seriach. Dlatego możemy odrzucić myślenie w kategoriach tańszy – gorszy, droższy – lepszy. Proszę wybrać to co się podoba i jest dopasowane do zasobności portfela.
  5. Jeśli kupujecie latawiec dla dziecka powiedzmy do lat 6, muszę podzielić się moimi obserwacjami z zakupów najmłodszych klientów. 100% dzieciaków nie wykazało najmniejszego zainteresowania latawcami złożonymi z różnych kolorów, choćby w najbardziej wymyślny wzór czy kolorową tęczę. Dzieciom podobają się latawce przedstawiające jakąś postać, zwierzątko, superbohatera. Po prostu dorośli z wiekiem tracą poczucie tego co jest fajne ;). Inną sprawą jest fakt, że po dokonaniu zakupu, cała frajda wynika już z samego puszczania latawca, kwestia co przedstawia dany latawiec schodzi na drugi plan.
  6. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z zakupionego produktu, proszę mnie o tym poinformować. Odbierzemy latawiec oraz zwrócimy koszty zamówienia.
  7. Oferta przedstawiona na stronie nie wyczerpuje naszych możliwości w zakresie latawców. Jeśli więc jesteś osobą poszukującą czegoś specjalnego bądź agencją marketingową/eventową z konkretnymi potrzebami proszę o kontakt. Znamy ten rynek i wiemy co oferuje. W razie potrzeby odeślemy do konkurencji. Prowadzimy ten sklep dla frajdy, a na chleb zarabiamy prowadząc sklep wędkarski Wedkarski.com.