Polityka prywatności

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest: Marinet Dariusz Stenka, ul. Oskara Kolberga 23/55, 81-881 Sopot, adres e-mail: info@latawce.pl, nr tel. 504 023 175, NIP: 5851360675

Skąd mamy Twoje dane?
Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas rejestracji, składania zamówienia, zapisu do newslettera lub z innego formularza, w którym nam je przesłałeś (np. kontakt). Podanie tych informacji było dobrowolne i potrzebne do realizacji konkretnych usług serwisu.

Jaki jest cel przetwarzania Twoich danych osobowych?
Celem przetwarzania Twoich danych jest realizowanie usług w ramach naszego serwisu (m.in. sprzedaż towarów i realizacja zamówienia, obsługa klienta). Nie przekazujemy Twoich danych innym podmiotom, chyba że są to podmioty związane z realizacją naszych usług (np. system płatności, firma kurierska) lub organom publicznym w wypadku popełnienia przestępstwa. Korzystamy również z usług statystycznych (np. Google Analytics). Dochowujemy wszelkich starań, żeby Twoje dane były bezpieczne i nie udostępniamy ich żadnym innym podmiotom niezwiązanym z funkcjonalnością serwisu.

Jakie masz uprawnienia związane z Twoimi danymi?
Posiadasz m.in. prawo dostępu do swoich danych, jak również prawo do ich edycji lub usunięcia oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować, a odpowiemy na Twoje pytania w tym zakresie. Nie będziemy przetwarzać Twoich danych jeżeli sobie tego nie życzysz.

Odpowiedzialność
Sklep Latawce.pl nie bierze odpowiedzialności za komentarze użytkowników. Odpowiedzialność w takim przypadku leży po stronie autorów.

Prawa autorskie
Treści stworzone przez pracowników sklepu latawce.pl lub przez źródła ze sklepem współpracujące nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW. Są one chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

IP oraz cookies
Z powodów związanych z prowadzeniem działalności sklepu latawce.pl pobierane są informację o adresie IP użytkujących go osób. Sklep korzysta również z plików cookies zapisywanych na komputerze użytkownika w celach prowadzenia statystyk odwiedzin strony.

Newsletter
Sklep latawce.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail osobom, które wyraziły na to zgodę przy rejestracji. Pod tym określeniem rozumiane są informacje o nowościach w sklepie. Użytkownik może w każdej chwili wycofać swoją zgodę na otrzymywanie newslettera.