Latawiec Prism Isotope Iris

Prism Isotope Iris  

wysyłka w 5 dni roboczych

219,00 zł

Kup teraz
OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 

Prism Isotope to nowoczesna wersja tradycyjnego francuskiego latawca wojskowego. Model jest przeznaczony do wysokich lotów i został tak skonstruowany, że jest wyjątkowo stabilny. Posiada on również długi ogon, który oswaja porywiste wiatry.

Prism Isotope został zbudowany z najwyższej jakości elementów. Posiada poliestrową linkę, która minimalizuje możliwość zaplątania. W zestawie znajduej się też lekki i niedużych rozmiarów pokrowiec.

Szczegóły produktu

Wymiary          127 cm x 104 cm
Linka                61.5 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 14 lat

Film

Design

Prism Isotope ma nowoczesny wygląd i został ubrany w żywe kolory (fioletowy, niebieski, różowy oraz czarny), dzięki czemu ładnie prezentuje się na niebie. Model posiada też długi fioletowo-czarny ogon.

Charakterystyka w locie

Prism Isotope to latawiec, który nadaje się do wysokich lotów. Model jest bardzo stabilny i bardzo dobrze radzi sobie w szerokim zakresie wiatrów. Dzięki długiemu ogonowi niestraszne są mu nawet silniejsze podmuchy.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 127 cm
  • Szerokość 104 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Isotope Iris

Prism Isotope Iris