Latawiec Prism Pica Sunrise

Prism Pica Sunrise  

wysyłka w 5 dni roboczych

129,00 zł

Kup teraz
OCENA:
4.4/5 (ocen: 8)
 

Renomowana firma Prism ma świeże, nowoczesne podejścia do klasycznego latawca w kształcie rombu. Model ma długi ogon, dzięki czemu wygląda jeszcze lepiej. Jest tak mały, że można go zabrać w najdalsze zakątki ziemi. Jednocześnie wygląda tak dobrze, że aż chce się go powiesić na ścianie.

Prism Pica jest łatwy w montażu i w pilotowaniu, a na dodatek można go sterować bez obaw, że straci jakiś element lub ulegnie zniszczeniu. 

Szczegóły produktu

Wymiary          91.5 cm x 94 cm
Linka                61 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft

Film

Design

Prism Pica przypomina typowe modele Eddy, ale w nowoczesnej odsłonie. Model został ubrany w żywe kolory - różne odcienie żółtego i czerwonego. Latawiec posiada też długi jasnozielony ogon.

Charakterystyka w locie

Nie ma ramy, którą można stracić bądź złamać, więc można swobodnie oddać się przyjemności. Prism Pica świetnie sprawdza się w dość szerokim zakresie. Można po niego sięgnąć przy lekkim wietrze i jednocześnie bez obaw korzystać przy mocniejszych podmuchach.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 94 cm
  • Szerokość 91.5 cm
  • Długość z ogonem 338 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Pica Sunrise

Prism Pica Sunrise