Latawiec Prism Bora 5 Frost

Prism Bora 5 Frost  

wysyłka 24h

199,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 9)
 

Prism Bora to lekki model, który nie posiada ramy. Można go zapakować do małego pokrowca, więc warto go mieć zawsze przy sobie. Latawiec posiada bardzo długi ogon, który dodaje mu nie tylko stabilności podczas unoszenia się w powietrzu, ale również widoczności.

Prism Bora jest bardzo łatwy w obsłudze. W związku z tym, że nie posiada ramy, nie trzeba się obawiać, że ulegnie zniszczeniu. Wystarczy tylko odrobina wiatru, żeby rozwinął ogon i uniósł się ku niebu.

Szczegóły produktu

Wymiary          101,5 cm x 71 cm
Linka                61 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Film

Design

Latawiec przypomina groźnego i sporych rozmiarów węża z niebieskimi oczami, od których wręcz nie można oderwać wzroku. Prism Bora 5 Frost posiada również długi niebieski ogon.

Charakterystyka w locie

Nie ma ramy, którą można stracić bądź złamać, więc można swobodnie oddać się przyjemności z pilotażu. Prism Bora 5 Frost znakomicie radzi sobie w powietrzu nawet w nieco trudniejszych warunkach.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 101,5 cm
  • Szerokość 71 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Bora 5 Frost

Prism Bora 5 Frost