Latawiec Prism Mantis Mojito

Prism Mantis Mojito  

wysyłka 24h

169,00 zł

szt.

OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 

Model renomowanej marki Prism wyróżnia się unikalnym kształtem, ale również wspaniałą, żywą grafiką. Jak sama nazwa wskazuje, latawiec przypomina modliszkę (Mantis). Jest bardzo szeroki i posiada długi ogon. Co istotne, jest prosty w montażu (wystarczy połączyć trzy pręty) i lekki, dzięki czemu z łatwością możemy go zabrać w każdą podróż.

Szczegóły produktu

Wymiary          122 cm x 86 cm
Linka                61 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Film

Design

Model Prism Mantis Mojito został "ubrany" w żywe kolory, które znakomicie ze sobą współgrają. Mowa o żółtym i niebieskim. Do tego modliszka posiada wielkie oczy, które nadają jej drapieżności.

Charakterystyka w locie

Prism Mantis Mojito odnajduje się w różnych warunkach. Z łatwością wzniesie się przy lekkich podmuchach, ale przede wszystkim będzie stabilny w trudniejszych warunkach, kiedy wiatr jest mocniejszy. Ma szerokie skrzydła i długi ogon, wskutek czego jest widoczny nawet z bardzo dużej odległości.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 122 cm
  • Szerokość 86 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Mantis Mojito

Prism Mantis Mojito