Latawiec Prism Flip Spectrum

Prism Flip Spectrum  

wysyłka 24h

199,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 8)
 

Prism Flip Spectrum zapewnia unikalnych doznań oraz przyciąga wzrok. Model zbudowany został na opatentowanej konstrukcji Steve'a Wingerta. W tym latawcu wirnik obraca się w kierunku nieba. Podobnie jak w kalejdoskopie, żywe grafiki mieszają i rozmywają się, tworząc kolory oraz wzory, które można zobaczyć tylko wtedy, gdy się obraca.

Prism Flip Spectrum lata w szerokim zakresie wiatrów, a pionowe pierścienie działają jak żyroskop, sprawiając, że jest stabilny nawet podczas porywistych wiatrów. Magia tego niezwykłego latawca przyniesie każdemu uśmiech na twarzy.

Rotory są jednym z ośmiu podstawowych form latawca, lecz niewielu ludzi widziały jak one latają. Wirniki wirują napędzane przez wiatr, osiągając efekt Magnusa. Działa to na tej samej zasadzie, jak podczas nadania rotacji wstecznej w golfie czy baseballu.

Model nie wymaga montażu. Wystarczy obrócić pierścień stabilizujący do pozycji pionowej, złapać za linkę i już jest gotowy do użycia. Następnie potrzeba tylko trochę wiatru, aby się otworzył i zaczął kręcić. W powietrzu wiruje z prędkością nawet 200 obrotów na minutę. Dzięki temu wygląda jak tajemnicza, napędzana wiatrem, maszyna.

Prism Flip Spectrum jest zadziwiająco wytrzymały. Zapewnia też mnóstwo zabawy i z racji z tego, że łatwo się nim steruje, nadaje się dla wszystkich grup wiekowych.

Szczegóły produktu

Wymiary          42 cm x 57 cm x 42 cm
Linka                61 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Design

Jak na wyjątkowy model przystało, Prism Flip Spectrum natychmiast przykuwa uwagę. Nie tylko ze względu na swój nietypowy kształt, ale również ze względu na paletę barw, których na nim zastosowano.  Żywe mieszanki sprawiają, że w powietrzu tworzy wzory i kolory, które możemy zobaczyć wyłącznie wtedy, kiedy się obraca. 

Charakterystyka w locie

Prism Flip Spectrum nie wymaga wielkiego doświadczenia. Mogą po niego sięgnąć osoby, które mają choćby niewielkie rozeznanie w latawcach. Model jest prosty w pilotażu oraz stabilny nawet w dni, kiedy wiatr jest bardziej porywisty.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 42 cm
  • Szerokość 42 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Flip Spectrum

Prism Flip Spectrum