Latawiec F-Tail Pirate MUSTHAVE

F-Tail Pirate MUSTHAVE  

wysyłka 24h

79,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 13)
 

F-tail Pirate to latawiec o charakterystycznym ogonie w kształcie litery F. W konstruowaniu tej serii latawców producent skupił się w szczególnym stopniu na osiągnięciu jak najniższej ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Należy również zwrócić uwagę na jego długi ogon oraz znacznie większy trójkąt latawca w porównaniu do innych latawców z tej samej półki cenowej. F-Tail Pirate MUST HAVE jest zapakowany w półprzezroczystej czerwonej torbie.

Szczegóły produktu

Wymiary          80 cm x 185 cm
Linka                40 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru        1 - 6 Bft
Wiek                 od 3 lat

Design

Latawce typu F-Tail odznaczają się długimi, powiewającymi na wietrze ogonami. Model F-Tail Pirate przedstawia uśmiechniętą piracką czaszkę na czarnym tle.

Charakterystyka w locie

Ze względu na niewielką masę i dużą powierzchnię nośną Model F-Tail Kid Mars Mission poleci nawet przy niewielkich podmuchach. Dzięki wyjątkowym ogonom znakomicie spisuje się także przy silniejszym i porywistym wietrze.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 80 cm
  • Długość z ogonem 185 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

F-Tail Pirate MUSTHAVE

F-Tail Pirate MUSTHAVE