Latawiec Workshop Eddy

Workshop Eddy  

wysyłka 24h

36,00 zł

szt.

OCENA:
4.4/5 (ocen: 57)
 

Latawiec na warsztaty! Workshop Eddy to typowy latawiec dla dzieci o klasycznej formie, która została sprawdzona już przez wiele pokoleń młodych pilotów. Nadaje się idealnie do złożenia w szkole czy przedszkolu! Model Workshop Eddy zostanie dostarczony w komplecie z instrukcją montażu, kredkami świecowymi do kolorowania i linką latawcową.

Szczegóły produktu

Wymiary          42 cm x 43 cm
Linka                30 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie płótno Tyvek
Ogon                1 x 200 cm i 2 x 50 cm wstążki
Siła wiatru       1 - 4 Bft
Wiek                 od 3 lat

Design

Wygląd białego modelu Workshop Eddy można samodzielnie dowolnie zaprojektować, natomiast żagiel z płótna Tyvek - przyozdobić z wykorzystaniem różnych technik malarskich. Świetnie sprawdzą się też kredki świecowe. Model zostanie dostarczony z trzema trójkolorowymi ogonami.

Charakterystyka w locie

Workshop Eddy jako latawiec o klasycznym kształcie ma doskonałe parametry lotu na słabym i średnim wietrze. Dzięki lekkiej konstrukcji poleci już przy niewielkich podmuchach, a podczas silniejszych zachowa stabilność dzięki doczepionym ogonom. Nie ma się czym martwić, jeśli po montażu Workshop Eddy nie możemy liczyć na wiatr. Wystarczy pociągnąć sznurek w biegu, by mata wzbiła się w powietrze. Zatem w każdym przypadku - świetna zabawa dla dzieci gwarantowana!

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 42 cm
  • Szerokość 43 cm
  • Długość z ogonem 249 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Workshop Eddy

Workshop Eddy