Latawiec Draki XL FIRE

Draki XL FIRE  

wysyłka 24h

56,00 zł

szt.

OCENA:
4.4/5 (ocen: 9)
 

Draki XL FIRE jest łatwym w pilotażu i nieskomplikowanym w budowie latawcem dla dzieci. Kształtem przypomina ośmiornicę. Taka forma zapewnia bardzo dobre właściwości lotne na wietrze o zakresie od 1 do 4 Bft.

Szczegóły produktu

Wymiary          31 cm x 31 cm
Linka               40 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Ogon                wstążki 8 x 150 cm
Siła wiatru       1 - 4 Bft
Wiek                 od 3 lat

Design

Draki XL FIRE to latawiec niczym z innej galaktyki. Draki przypomina przybysza z innej planety z wielkimi, przyjaznymi oczami. Latawiec podczas wznoszenia się może przypominać kosmitę wracającego do swojego domu.

Charakterystyka w locie

Poprzez wygiętą w łuk górną część latawca stabilizowaną prętem udało się otrzymać wyjątkowo lekką konstrukcje. Wraz z dużą powierzchnią żagla pozwala to Draki XL FIRE lecieć już przy niewielkim wietrze. Dzięki długim barwnym ogonom ten model nie tylko wygląda imponująco, ale też zachowuje stabilność lotu przy silniejszych podmuchach.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 31 cm
  • Szerokość 31 cm
  • Długość z ogonem 180 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Draki XL FIRE

Draki XL FIRE