Latawiec Prism Nexus Spectrum

Prism Nexus Spectrum  

wysyłka 24h

469,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 7)
 

Prism Nexus jest wystarczająco duży jak na prawdziwy latawiec i jednocześnie wystarczająco mały, żeby go zapakować do walizki. To sportowy model, który dostarcza mnóstwo adrenaliny i sprawi, że szybko się od niego uzależnisz. Jest prosty, ale solidnie wykonany. Do tego niedrogi.

Model z łatwością unosi się w powietrzu bez większej kontroli. Został skontruowany z dbałością o szczegóły, a to właśnie to uczyniło firmę Prism światowym liderem w projektowaniu latawców.

Prism Nexus wyposażono w kompozytową ramę z włókna węglowego oraz szklanego, co zapewnia mu natychmiastową reakcję oraz wysoką wydajność. Trzypunktowe Turbo Bridle oferuje łatwą regulację w szerokim zakresie wiatrów: wystarczy przechylić "nos" do przodu podczas lżejszych wiatrów lub do tyłu podczas silniejszych. Jednocześnie posiada on wbudowany ogranicznik, więc nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której przechylimy go zbyt mocno.

Ten latawiec jest szybszy i bardziej sportowy niż model pełnowymiarowy. To także doskonała opcja do tego, aby nauczyć się akrobacji lub wejść w świat tricków.

Szczegóły produktu

Wymiary          152 cm (szerokość)
Linka                19.8 m x 40.8 kg linka Spectra
Podpora           pręty z włókna węglowego oraz szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       1 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Film

Design

Latawiec posiada charakteryczny wygląd dla szybkich modeli. Jeszcze więcej dynamiki dodają mu szeroka paleta barw na macie. Prism Nexus został bowiem ubrany w wiele kolorów - fioletowy, czerwony, żółty, niebieski czy pomarańczowy.

Charakterystyka w locie

Prism Nexus wprowadzi początkujących oraz średniozaawansowanych w świat akrobacji i trików. Zadanie ułatwia bowiem łatwa regulacja w szerokim zakresie wiatru. Z łatwością wznosi się w powietrze przy lekkich podmuchach, a zarazem świetnie sobie radzi przy mocniejszych powiewach.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 152 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Nexus Spectrum

Prism Nexus Spectrum