Latawiec POWER HAWK Rainbow

POWER HAWK Rainbow  

wysyłka 24h

239,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 5)
 

POWER HAWK Rainbow to prawdziwy wulkan energii! To idealny wybór dla każdego, kto będąc pilotem niezbyt dużego latawca, chce poczuć potęgę wiatru.

Szczegóły produktu

Wymiary         155 cm x 75 cm
Linki                2 x 25 m / 55 daN / pleciony poliester
Łączenia         6 mm rurki z włókna szklanego
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru      2 - 6 Bft
Wiek                od 14 lat

Design

POWER HAWK Rainbow posiada żagiel z 7 kolorów przedstawionych w nietypowej kompozycji, która nadaje mu drapieżności i energii na tle błekitnego nieba. Kolory wykorzystane w kompozycji to: czarny, żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy oraz fioletowy. Liczba kolorów nie jest przypadkowa, gdyż dzięki niej latawiec bez wątpienia przyniesie wiele szczęścia i radości jego użytkownikowi.

Charakterystyka w locie

Ten model to optymalny wybór na dni o średnim wietrze. Został zaprojektowany dla zakresu wiatru między 2 a 6 Bft. Bardzo szybko po rozpoczęciu przygody z POWER HAWK Rainbow przekonamy się, że powstająca siła ciągu jest znacznie wyższa niż ta, której można by oczekiwać po tej wielkości latawcu. Właśnie to nadaje mu charakter i stanowi jego urok.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 75 cm
  • Szerokość 155 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

POWER HAWK Rainbow

POWER HAWK Rainbow