Latawiec SPIDER rainbow

SPIDER rainbow  

wysyłka 24h

290,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 44)
 

Spider Rainbow to prawdopodobnie najwytrzymalszy latawiec na świecie. Dzięki  jego ekstra wzmocnionemu dziobowi i elastycznemu szkieletowi z hybrydowych prętów z włókna węglowego nie dozna uszczerbku nawet przy silnych upadkach. Wytrzymałość, wraz z szeroką tolerancją zakresu wiatru między 1,5 a 6 Bft i precyzyjnym systemem sterowania, czyni ze Spider Rainbow idealny wybór dla początkujących pilotów.

Szczegóły produktu

Wymiary             145 cm x 78 cm
Linka                   2 x 25 m / 25 daN pleciony poliester
Podpora              4 mm hybrydowe pręty z włókna węglowego
Materiał              odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru          1,5 – 6 Bft
Wiek                    od 8 lat

Design

Cztery wewnętrznie położone segmenty Spider Rainbow ciekawie kontrastują z zewnętrznym obszarem składającym się z dziewięciu niewielkich fragmentów po każdej ze stron latawca. Nasycone kolory tęczy gwarantują piękny widok na tle nieba.

Charakterystyka w locie

Dzięki dużej powierzchni żagla Spider Rainbow zachowuje stabilność lotu i daje sobą precyzyjnie kierować już przy słabym wietrze. Czuły i pozwalający na pełną kontrolę układ sterowania czyni ten latawiec idealnym wyborem dla początkujących pilotów, chcących kontynuować przygodę z latawcami sportowymi. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 78 cm
  • Szerokość 145 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

SPIDER rainbow

SPIDER rainbow