Latawiec Prism Quantum 2.0 Spectrum

Prism Quantum 2.0 Spectrum  

wysyłka 24h

750,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 9)
 

To prawdopodobnie najlepszy wybór dla nowych pilotów. To jednocześnie jeden z najpopularniejszych modeli od renomowanej firmy Prism. Ma aż ponad dwa metry rozpiętości skrzydeł i można po niego sięgnąć w szerokim zakresie wiatrów. Został starannie zaprojektowany,

W ogonie zastosowano innowacyjny amortyzator, zaś specjalnie wzmocniony nos został tak skonstruowany, żeby model był chroniony podczas nieprzewidzianych lądowań. Po opanowaniu podstaw, prosta regulacja umożliwi ciaśniejsze skręty i bardziej sportową kontrolę. W ten sposób staje się bardziej uniwersalnym, gdyż można go dopasować do poziomu naszych umiejętności oraz do konkretnego zakresu wiatru (lższejszych oraz mocniejszych podmuchów).

Prism Quantum został zbudowany z ogromną precyzją i dbałością o szczegóły, co czyni go latawcem najwyższej klasy. Tym samym jest to najlepsza rekomendacja wśród sportowych modeli.

Szczegóły produktu

Wymiary          103 cm x 213 cm
Linka                26 m x 68 kg linki Spectra
Podpora           pręty z włókna węglowego
Materiał           odporny na ścieranie ripstop nylon, Mylar laminate
Siła wiatru       5-40 km/h
Wiek                 od 10 lat

Film

Design

Prism Quantum Fire ma nowoczesny i drapieżny wygląd. Latawiec został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Model posiada żywe, dynamicznie wyglądające kolory - żółty oraz czerwony.

Charakterystyka w locie

Latawiec zapewni wiele godzin fantastycznej zabawy niemal w każdych warunkach. Wystarczą lekkie podmuchy, żeby zaprezentował swoje możliwości.  Kiedy już się wzniesie, wyróżnia go imponująca rozpiętość oraz innowacyjna amortyzacja i wzmocniony nos. To akurat sprawdza się w dni, kiedy wiatr jest mocniejszy. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 103cm
  • Szerokość 213cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Quantum 2.0 Spectrum

Prism Quantum 2.0 Spectrum