Latawiec Prism Neutrino Citron

Prism Neutrino Citron  

wysyłka 24h

350,00 zł

szt.

OCENA:
4.8/5 (ocen: 5)
 

Po tej stronie galaktyki pojawił się nowy mały demon prędkości! Całkowicie nowe Neutrino jest superszybkie i super responsywne – wystarczy drgnięcie opuszkiem palca, aby wykonać radykalnie szybkie pętle i kręcić nim, gdy przecina niebo. To przeróbka słynnego na całym świecie Microna, z mnóstwem nowych funkcji dla wszelkiego rodzaju nowej zabawy.

Załóż długi ogon, aby śledzić swoje akrobacje na niebie. Gotowy na dodatkowe wyzwanie? Spróbuj latać jedną ręką, korzystając z dwufunkcyjnego uchwytu do nawijania/sterowania. Czy potrafisz latać trzymając po jednym latawcu w każdej ręce?

Neutrino uwielbia wiatry od umiarkowanych do silnych. Gotowy do lotu z linkami Dyneema, paskami na palce, nawijarką/rączką sterującą, 30-metrowym ogonem streamera, pokrowcem podróżnym i instrukcjami.

Szczegóły produktu

Wymiary         rozpiętość skrzydła 100 cm
Linka               23 m x 22,7 kg Dyneema
Podpora          Pultruded Carbon
Materiał          ripstop polyester, mylar laminate
Siła wiatru      8 – 40 km/h
Wiek                od 12 lat

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 100 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Neutrino Citron

Prism Neutrino Citron