Flip Wolkenstürmer

Flip Wolkenstürmer  

wysyłka w 7 dni roboczych

230,00 zł

szt.

OCENA:
4.8/5 (ocen: 4)
 

Flip jest zabawnym latawcem akrobacyjnym dla początkujących. Dzięki solidnej ramie i konstrukcji, Flip przetrwa niejedną kraksę. Jeśli chodzi o właściwości lotne, Flip jest dobrym wyborem; łatwa kontrola oraz łatwe i stabilne zachowanie w locie zapewniają czystą przyjemność latania. Ten latawiec akrobacyjny jest dostarczany w stanie gotowym do lotu, wraz z wyciągarką, paskami na nadgarstki i jest zapakowany w torbę na latawiec.Są to latawce, które stanowią niedrogą alternatywę dla wysokiej jakości latawców uzbrtojonych w szkielet z włókna węglowego. Niemiecki producent Wolkenstürmer od wielu lat oferuje swoje produkty o doskonałej jakości i świetnym wzornictwie!

Szczegóły produktu

Wymiary:                  145 cm x 85cm,
Materiał:                   Polyester,
Konstrukcja:             włókno szklane,
Linka:                        dł.25m,
Zakres wiatrowy:     2-28km/h,
Wiek:                          od 12 lat.

Design

Dwulinowy latawiec Flip wyraźnie wyróżnia się z nieba dzięki żywej kolorystyce. Latanie jest świetną zabawą i równie przyjemne jest oglądanie. Wspaniale prezentuje się w pełnym słońcu.

Charakterystyka w locie

Wielobarwny latawiec akrobacyjny jest gotowy do lotu - ma w zestawie komplet linek oraz materiałowe uchwyty na nadgarstki. Nieskomplikowana przyjemność z latania w bardzo przystępnej cenie!

 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 85 cm
  • Szerokość 140 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Flip Wolkenstürmer

Flip Wolkenstürmer