Latawiec Flame Wolkenstürmer

Flame Wolkenstürmer  

wysyłka 24h

139,00 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 

Latawiec Wolkenstürmer Flame to latawiec akrobacyjny ze szkieletem z włókna szklanego. Są to latawce, które stanowią niedrogą alternatywę dla wysokiej jakości latawców uzbrtojonych w szkielet z włókna węglowego. Latawce z włókna szklanego są wytrzymałe i przyjazne w locie. Pręty z włókna szklanego są sprężyste i wybaczają początkowe błędy w pilotażu. Zaletą dla początkujących jest szybki i łatwy montaż. Niemiecki producent Wolkenstürmer od wielu lat oferuje swoje produkty o doskonałej jakości i świetnym wzornictwie!

Szczegóły produktu

Rozpiętość:               136 cm,
Materiał:                    Spinnaker Polyester,
Konstrukcja:              włókno szklane 4 + 5mm,
Linka:                         dł. 2x25m, wytrzymałość 75kg,
Zakres wiatrowy:        min. 1,5 - 5 BFT,
Wiek:                          od 12 lat.

Design

Dwulinowy latawiec Flame wyraźnie wyróżnia się z nieba dzięki ognistej, czerwonej konstrukcji płomieni i przyciąga uwagę wszystkich! Latanie jest świetną zabawą i równie przyjemne jest oglądanie. Wspaniale prezentuje się w pełnym słońcu.

Charakterystyka w locie

Ten ognisty latawiec akrobacyjny jest gotowy do lotu - ma w zestawie komplet linek oraz materiałowe uchwyty na nadgarstki. Nieskomplikowana przyjemność z latania w bardzo przystępnej cenie!

 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 136 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Flame Wolkenstürmer

Flame Wolkenstürmer