Latawiec Elliot X Dream

Elliot X Dream  

wysyłka w 7 dni roboczych

399,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 8)
 

Elliot X-Dream to niesamowicie zwrotny i silny latawiec akrobacyjny został zaprojektowany z myślą przede wszystkim o szybkości i solidności. Jest to najwyższy i największy model w klasie starter. Wszystkie te cechy czynią z akrobata X-Dream, idealną maszynę pod progres dla początkujących a także średnio-zaawansowanych.

Szczegóły produktu

Wymiary         180 cm x 61 cm
Linka               poliester, wytrzymałość 2 x 25 m 70 daN
Podpora         włókno szklane, Cfk 5 mm
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru      1,5 - 6 Bft.
Wiek                od 8 lat

Design 

Wykonany z bardzo wytrzymałego materiału Ripstop. Szkielet wykonany ze wzmocnionego włókna o średnicy 5 mm. W zestawie niezwykle wytrzymałe linki Dyneema 70 daN / 2 x 25 m.

Charakterystyka w locie

X-Dream dzięki kształtowi skrzydła, optymalnym proporcjom i zastosowanym w konstrukcji materiałom jest niezwykle stabilny. Ma stabilne właściwości lotne w całym oknie wiatrowym. Ma to duży wpływ na łatwość startu latawcem o takiej konstrukcji.

Latawiec posiada bardzo duży zakres okna wiatrowego, aż od 4 km/h – 49 km/h.

Przy dolnym zakresie wiatrowym, latawiec bez problemów będzie wzbijał się w powietrze, jednakże z każdym kolejnym km/h siły wiatru latawiec zyskuje pazur, aby w górnym zakresie stać się nie lada wyzwaniem nawet dla doświadczonego użytkownika.

Zapiera dech w piersiach osiągając najwyższe prędkości płynąc po niebie.


Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 61 cm
  • Szerokość 180 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Elliot X Dream

Elliot X Dream