Latawiec HQ Limbo II

HQ Limbo II  

wysyłka 24h

279,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 7)
 

HQ Limbo II to godny następca serii Limbo.
W porównaniu do swojego poprzednika generuje więcej mocy, oferuje większą precyzje sterowania, jako że Limbo nadal jest serią przeznaczoną dla nowicjuszy i osób średnio-zaawansowanych postawiono również na jak najłatwiejszy montaż skrzydła.

Szczegóły produktu

Wymiary           155 cm x 67 cm
Linka                 Dyneema 40 kp, 2 x 20 m na nawijaku ze strapami
Podpora           Włókno szklane 5mm
Materiał            Ripstop-Polyester
Siła wiatru         2-5 Bft. (10-49 km/h, 7-31 mph)
Wiek od            10 lat

Design

Latawiec został w pełni wykonany z materiału Ripstop polister. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i używany do produkcji dużych skrzydeł kate'owych. Latawiec posiada grafitowe wzmocnienia. Dodatkowo cała konstrukcja w pełni wykonana jest ze wzmocnionego włókna szklanego o średnicy, aż 5 mm, mającego duży wpływ na stabilny lot. Włókno szklane jest cięższe od włókna węglowego stosowanego w przypadku szkieletów latawców akrobacyjnych, jest jednak dużo sztywniejsze i odporniejsze.

Charakterystyka w locie

Hq Limbo II jest dwulinkowym latawcem klasy starter, jest to najwyższy model dla osób rozpoczynających przygodę z latawcami akrobacyjnymi ze stajni HQ. Łatwość sterowania, reakcja na najdelikatniejsze zaciągniecie strapów, to to co czyni Limbo niezwykle przyjaznym. Dzięki dodatkowym grafitowym wzmocnieniom konstrukcji latawiec jest praktycznie niezniszczalny.

Niezależnie od warunków wiatrowych w jakich będziesz latać, Limbo II zapewni Ci masę wrażeń i atrakcji. Latawiec wzniesie się już przy lekkiej bryzie, a w warunkach silniejszego wiatru zaskoczy Cię swoją szybkością i zwrotnością. Zakres wiatrowy 10-49 km/h !


Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 67 cm
  • Szerokość 155 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

HQ Limbo II

HQ Limbo II