Latawiec HQ Ecoline Orion Jungle

Latawiec HQ Ecoline Orion Jungle  

wysyłka 24h

115,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 26)
 
HQ Stunt Kite Orion Jungle jest latawcem dwu-linkowym akrobacyjnym klasy starter. Klasa starter to latawce na początek przygody ze sportami latawcowymi i początek podniebnych akrobacji. Seria Ecoline została stworzona z myślą nierujnowania portfela osobom rozważającym wejście w świat latawców akrobacyjnych, jednocześnie oferując bardzo wysoką jakość wykonania. HQ Quick stworzony jest z myślą przede wszystkim o młodych adeptach jak i osobach rozpoczynających swoją przygodę z latawcami akrobacyjnymi. Jest bardzo łatwy w użyciu i sterowaniu.
 
Szczegóły produkty:
Wymiary       140 cm x 74
Materiał        Ripstop-Polyester
Podpora        włókno szklane, Gfk 4 mm
Linka              poliester, wytrzymałość do 20 kp, 2 x 30 m
Siła wiatru     2-5 Bft. (11-38 km/h, 7-24 mph)
Wiek               od 10 roku życia
 

Design
Latawiec wykonano z wysokiej jakości komponentów. Poszycie wykonane jest z odpornego na rozdarcia płótna ripstop, wykorzystywanego także przy tworzenie sportowych latawców komorowych. Szkielet wykonany z odpornego na złamania włókna szklanego.

Charakterystyka w locie
Jest bardzo prosty w sterowaniu, wybacza błędy. Jest prosty w montażu co będzie dodatkowym atutem dla osób najmłodszych, po spakowaniu zajmuje niewiele miejsca. Orion to latawiec dla początkujących, to prawda. Jednak kiedy tylko wiatr zawieje mocniej, pokazuje swój pazur i przeobrazi się w maszynkę do tricków.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 74 cm
  • Szerokość 140 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Latawiec HQ Ecoline Orion Jungle

Latawiec HQ Ecoline Orion Jungle