Latawiec Prism Synapse 200 Coho

Prism Synapse 200 Coho  

wysyłka 24h

430,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 10)
 

Prism Synapse gwarantuje ogromną dawkę emocji. To sportowy model latawca o sporej szybkości i zwinności. Latawiec jest gotowy do lotu i mieści się w kompaktowym pokrowcu, który zawsze można zabrać ze sobą.

Duża rozpiętość skrzydeł sprawia, że mamy wrażenie, iż sterujemy sportowym samochodem. Jest bardzo dokładny, ale stabilny i wyrozumiały dla nowych pilotów. Prism Synapse nie posiada ramy, więc nie ma obaw, że zostanie zniszczony. Nie wymaga również montażu.

Szczegóły produktu

Wymiary          200 cm (szerokość)
Linka                23 m x 68 kg linki Dyneema
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       1 – 5 Bft
Wiek                 od 14 lat

Film

Design

Na macie Prism Synapse Coho znajdują się dwa kolory w kilku odcieniach - niebieski i pomarańczowy. Całość jest uzupełniona czarnymi elementami, które dodają mu dynamiki.

Charakterystyka w locie

Latawiec jest niezwykle stabilny i zarazem bardzo wyrozumiały dla osób początkujących. Jednocześnie jego atutem jest spora szybkość. Prism Synapse Cilantro unosi się w szerokim zakresie wiatrów od delikatnych podmuchów po silny wiatr.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 200 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Synapse 200 Coho

Prism Synapse 200 Coho