Latawiec Prism Tantrum 220 Lava

Prism Tantrum 220 Lava  

wysyłka 24h

690,00 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 

Prism Tantrum został zaprojektowany specjalnie pod dwulinkowe sterowanie. To prosty, ale zarazem wytrzymały model. Jest idealny dla instruktorów kitesurfingu czy kiteboardingu. Nadaje się także do zabawy. Nauczy on nas obsługi i będzie dobrym przetarciem przed poważnym wejściem nad wodę oraz latawcem trakcyjnym.

W silniejszych wiatrach Tantrum zapewnia imponującą szybkość i więcej niż wystarczająco mocy, aby przeciągnąć Cię po plaży z uśmiechem na twarzy i adrenaliną w oczach.

Model jest już gotowy do lotu, a mało rozciągalna linka Dyneema sprawia, że natychmiast otrzymujemy od niego informację zwrotną. W awaryjnych sytuacjach Prism Tantrum posiada smycz bezpieczeństwa. Wystarczy puścić pasek, a latawiec bezpiecznie wyląduje na ziemi.

Szczegóły produktu

Wymiary          220 cm (szerokość)
Linka                26 m x 68 kg linki Dyneema
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 14 lat

Film

Design

Jego nietuzinkowy wygląd oraz głębia barwnych kolorów na macie sprawiają, że znakomicie prezentuje się w powietrzu. 

Charakterystyka w locie

Prism Tantrum Lava jest bardzo łatwy w obsłudze, a zarazem niezwykle mocny i szybki. Podczas silniejszych wiatrów zapewnia niezapomnianych doznań i sporo adrenaliny, ale bez wahania można po niego sięgnąć podczas słabszych wiatrów. Także wtedy z łatwością unosi się w powietrzu.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 220 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Tantrum 220 Lava

Prism Tantrum 220 Lava