Latawiec HQ Symphony Beach III 1.3 płomień

HQ Symphony Beach III 1.3 płomień  

wysyłka 24h

220,00 zł

szt.

OCENA:
4.4/5 (ocen: 7)
 

Seria skrzydeł Symphony Beach od marki HQ nigdy nie zawiodła. Jest to już trzecia generacja popularnego latawca sportowo / rekreacyjnego dla każdej osoby w praktycznie dowolnym wieku. Nowością jest płomienna i gorąca kolorystyka Flame w rozmiarze 1,3m.

SPECYFIKACJA:

Wymiary         130 cm x 55 cm
Linki                Polyester 45 kp, 2 x 25m
Materiał          Ripstop-Polyester
Siła wiatru      10-49km/hLinki
Design            Płomień

Wiek               +8

HQ Symphony Beach III jest skrzydłem bardzo prostym do opanowania. Konstrukcja jest oparta na sterowaniu 2 linkami dzięki strapom. Pętle na nadgarstki dają nam możliwość wykonywania naprawdę ciasnych skrętów.

Latawiec został tak zaprojektowany, by sprostał wymaganiom osób początkujących. Skrzydło pozwala na bezstresową zabawę już od lekkich podmuchów wiatru. Latawiec jest bardzo stabilny i przewidywalny w locie.

Rozmiar 1.3m będzie odpowiedni dla młodszych pasjonatów wietrznego szaleństwa. Większe rozmiary będą generowały już odczuwalną moc, dadzą doskonałe wyczucie siły latawca.

Latawiec wyposażony jest w bardzo poręczny pokrowiec. Pokrowiec wraz z latawcem i akcesoriami jest niewielki – zmieścimy go bez problemu w każdej torbie, plecaku czy też aucie wypakowanym po brzegi.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 130 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

HQ Symphony Beach III 1.3 płomień

HQ Symphony Beach III 1.3 płomień