Latawiec HQ SYMPHONY PRO 1.3 Neon Red

HQ SYMPHONY PRO 1.3 Neon Red  

wysyłka 24h

329,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 5)
 

Przedstawiamy najnowszą linię latawców sportowo / rekreacyjnych od marki HQ. Symphony Pro jest skrzydłem 2-linkowym, otwarto-komorowym, zapewniającym masę zabawy dla każdej osoby bez względu na wiek. Dzięki bardzo przyjemnej charakterystyce lotu oraz doskonałej stabilności już od pierwszych chwil z latawcem w górze, będziemy wiedzieć w jaki sposób go prowadzić. Sterowanie odbywa się dzięki strapom (opaski na nadgarstki). Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia nam niesamowitą zwrotność latawca oraz precyzyjne kierowanie.

Specyfikacja:

  • Rozpiętość: 130 cm
  • Wysokość: 55 cm
  • Materiał: Ripstop-Nylon
  • Linki: Dyneema 2 x 25 m / 44 daN
  • Zakres wiatrowy: 2-6 Bft


Cechy:

Łatwe sterowanie
Symphony Pro jest latawcem, który prowadzi się intuicyjnie już od pierwszego latania. Nieskomplikowana konstrukcja wręcz pomaga osobom początkującym wejść w świat wietrznej zabawy.

Stała szybkość
Konstruktorzy HQ stworzyli skrzydło bardzo przewidywalne w locie. Symphony Pro oddaje siłę w sposób kontrolowany, w jakim miejscu okna wiatrowego by się nie znajdował. Nie doświadczysz tutaj nieoczekiwanego przyrostu mocy.

Dla każdego coś innego
Symphony Pro dostępny jest aż w czterech różnych rozmiarach. W zależności od wagi i umiejętności jakie posiadamy, mamy możliwość dopasowania idealnego rozmiaru dla siebie. Mniejsze rozmiary będą szybkie i żwawe, natomiast większe generują odczuwalną moc i ciąg.

Zajmuje mało miejsca
Po złożeniu skrzydło zmieści się w każdym plecaku czy torbie. Znajdziesz na nie miejsce nawet w aucie zapakowanym po brzegi wybierając się z rodziną na odpoczynek.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 55 cm
  • Szerokość 130 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

HQ SYMPHONY PRO 1.3 Neon Red

HQ SYMPHONY PRO 1.3 Neon Red