Latawiec PLKB Hype TR 2,1 m

PLKB Hype TR 2,1 m  

wysyłka 24h

600,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 3)
 

Peter Lynn Hype TR jest pozycją dedykowaną na sam początek przygody przed wejściem na pełnowymiarowe skrzydła. Ten latawiec treningowy nadaje się również jako całosezonowa, typowo rekreacyjna zabawa dla całej rodziny. Ten nieskomplikowany w budowie dwulinkowy latawiec otwartokomorowy sterowany jest barem, czyli pętlami na nadgarstki. Już od pierwszych lotów zaczniesz wyrabiać odpowiednie nawyki prowadzenia latawca, przydatne podczas uprawiania kitesurfingu, snowkitingu bądź landkitingu w przyszłości.

Mimo tego, że Peter Lynn Hype jest latawcem typowo treningowym, to przy większych warunkach wiatrowych nie brakuje mu siły. Możesz być pewny, że poczujesz w pełni jego energię przelatując przez czoło okna wiatrowego. Siła przekazywana przez ten latawiec treningowy jest płynna i jednostajna. Nie zaznasz tutaj nieoczekiwanych szarpnięć czy przyrostów mocy. PLKB Hype w większych rozmiarach przy silniejszym wietrze, doskonale nada się jako żagiel do napędzenia longboarda, łyżew czy rolek.

Szczegóły produktu

Wymiary                           2,1 m2,
Linka                                 2 x 18 m,
Wytrzymałość linek        150 kg,
Materiał                            tkanina Mirai Nylon w splocie Ripstop,
Siła wiatru                        5-50 km/h,
Wiek                                  od 8 lat.

Design

Latawiec Peter Lynn Hype 2,1 m w kolorze niebiesko-czerwonym został stworzony z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Do produkcji poszycia wykorzystano tkaninę o nazwie Mirai Nylon w splocie Ripstop. Materiał ten charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na rozerwanie, oferując także długi czas eksploatacji. Kolejnym podkreśleniem wyśrubowanego podejścia do projektowania jest uzda latawca wyprodukowana w całości ze wstępnie rozciągniętej linki Dyneema. Przy minimalnej średnicy, linka posiada ogromną wytrzymałość. Dla poprawienia całej charakterystyki latawca, a także dla optymalizacji aerodynamiki pod czaszą, wszystkie pętle mocujące linki uzdy są zaszywane.

PLKB Hype TR - zawartość zestawu
- czasza latawca PLKB Hype TR w wybranym rozmiarze,
- wytrzymały i poręczny pokrowiec na latawiec treningowy z barem,
- dwulinkowy bar (drążek sterowy),
- wytrzymałe linki ze wstępnie rozciągniętej dyneemy,
- instrukcja obsługi.

Charakterystyka w locie

Peter Lynn Hype TR jest doskonałym kompanem zarówno do rozwijania swoich umiejętności w sterowaniu, jak i rekreacyjnego spędzania czasu z najbliższymi na łonie natury. Latawiec został tak zaprojektowany, by momentalnie reagował na nasze polecenia przekazywane poprzez bar. Hype TR daje poczucie pełnej kontroli w całym oknie wiatrowym. Już od pierwszej sesji z latawcem, będziesz wiedział czego możesz po nim oczekiwać. Z racji na prostotę konstrukcji i przyjemną charakterystykę lotu, Peter Lynn Hype nadaje się praktycznie dla każdej osoby bez względu na wiek czy umiejętności. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, z racji na dostępność aż 4 różnych rozmiarów.

Kolejną bardzo ważną cechą, którą docenią nowi adepci, jest stabilność i zachowanie się latawca podczas lotu. Aspect Ratio usytuowano na średnim poziomie. Latawiec PLKB Hype został tak zaprojektowany, by był jak najbardziej stabilny i przewidywalny, a jednocześnie zachował sportową charakterystykę lotu. Przy lekkim wietrze latawiec nie przepada, trzymany nawet nieruchomo w jednym miejscu okna wiatrowego. Radzi sobie także doskonale ze zmiennymi warunkami wiatrowymi, zapewniając czystą radość z latania.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 210 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

PLKB Hype TR 2,1 m

PLKB Hype TR 2,1 m