Latawiec Cross Kites Air V2 2.1 Blue-Green

Cross Kites Air V2 2.1 Blue-Green  

wysyłka 24h

269,00 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 2)
 

Latawiec Cross Kites Air ma wszystko czego potrzeba aby postawić swoje pierwsze kroki z latawcem, które nie będą już zabawą. Jest to idealny początek przygody z kiteserfingiem czy landkitingiem. Dzięki połączeniu łatwości obsługi z wyrozumiałą charakterystyką lotu oraz wytrzymałością możesz być pewien, ze latawiec Cross Kites Air to idealny wybor na pierwsze skrzydło treningowe

Szczegóły produktu
Wymiary:             2.1m
Długość linki:       2 x 18 m linki latawcowej, wytrzymałosć 150 kg
Wiek:                   od 12 lat
Zakres wiatrowy: 2-5 bft (6-36 km/h)

Konstrukcja latawca jest otwarto komorowa, a sterowanie dwulinkowe. Prostota konstrukcji oraz intuicyjna uzda sprawiają, że jest to idealny wybór dla osoby która nigdy przedtem nie miała do czynienia z latawcami trakcyjnymi. 

Skrzydło szybko reaguje natychmiastowo po zaciągnięciu strapów. Dzięki temu nauka podstawowych manewrów takich jak ósemki czy beczki, przychodzi z dużą łatwością, wręcz przyjemnością. Spędzenie dłuższych chwil z tym skrzydłem sprawi, że szybkość reakcji pozwoli Ci sprostać, dużo trudniejszym konstrukcjom skrzydeł.

Cross Kites Air mimo tego, że jest latawcem 2-linkowym bardzo chętnie nawiązuje chęć współpracy po upadku krawędzią natarcia do dołu. Nie będziesz potrzebował pomocy drugiej osoby by odwrócić latawiec. Możesz być pewien, że restart latawca jest bezproblemowy i szybki. Nieskomplikowana uzda wręcz pomaga latawcowi się odwrócić po szarpnięciu z wyczuciem jednej z linek.

Jedną z najważniejszych cech latawców przeznaczonych dla adeptów jest przewidywalność. Tak też jest w tym przypadku. Cross Kites Air nie ma kaprysów. Nie zaznasz tutaj przepadania poza okno wiatrowe czy też nieoczekiwanego składania się latawca. Prostota i zaufanie – tym właśnie szczycą się produkty marki Cross Kites.

AIR dostępny jest aż w pięciu różnych rozmiarach. W zależności od wagi i umiejętności możesz dobrać idealny rozmiar dla siebie. Wszystko zapakowane jest w estetyczny i mały pokrowiec, który możesz zabrać gdziekolwiek chcesz.

Zestaw zawiera :
- Latawiec Cross Kites AIR,
- Pokrowiec,
- Dwie wytrzymałe linki,
- Uchwyty na nadgarstki do sterowania latawcem,
- Instrukcja.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 210 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Cross Kites Air V2 2.1 Blue-Green

Cross Kites Air V2 2.1 Blue-Green