AEROBIE SPRINT FLYING DISC - żółty

AEROBIE SPRINT FLYING DISC - żółty  

wysyłka 24h

59,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 3)
 

Aerobie Sprint Flying Ring to kompaktowa wersja modelu Pro, który został wykorzystany do ustanawiania rekordu Guinessa. Ten model zapewnia ekscytującą zabawę dzieciom.

Sprint Flying Ring ma gumowe krawędzie, dzięki czemu zapewnia delikatne złapanie. Do tego posiada aerodynamiczną konstrukcję, która sprawia, że łatwo się nim rzuca i świetnie lata. Ma 25 cm średnicy, więc idealnie nadaje się do zabawy na mniejszej przestrzeni - choćby na podwórku, ale również w parkach, na placach zabaw, na plaży czy wyjazdach kempingowych.

Design

Dyski Aerobie są wykonane z najwyższej jakości materiałów przyjaznych dzieciom, odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Niezwykle miękkie tworzywo z którego zostały wykonane uchroni od jakichkolwiek kontuzji każdego.

Lekki, aerodynamiczny kształt i materiał Sprint Flying Disc ułatwia opanowanie stabilnych lotów osobom początkującym, jak i osobom na poziomie zaawansowanym.

Sprint Flying Disc oferowany jest w kolorze żółtym.

Film

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

AEROBIE SPRINT FLYING DISC - żółty

AEROBIE SPRINT FLYING DISC - żółty