Tambouri YIN YANG

Tambouri YIN YANG  

wysyłka 24h

99,00 zł

szt.

OCENA:
4.7/5 (ocen: 3)
 

Artykuł dekoracyjny o pięknej formie stanowiący ozdobę zarówno pomieszczeń zamkniętych jak i otoczenia domu. Tambouri to zawsze świetny wybór!

Jego części podskakują żwawo i obracają się na wietrze, przyciągając wzrok każdego. Jest odporny na warunki atmosferyczne, więc nawet przy brzydkiej pogodzie może zostać na zewnątrz bez szkody dla jego wyglądu. W domu już przy lekkim ruchu powietrza Tambouri obraca się wokół własnej osi. Dzięki sposobowi łączenia krążki mogą zostać ułożone w dowolnej kolejności. Można połączyć ze sobą aż do szcześciu Tambouri (każdy po cztery krążki). Dostarczony sznurek daje na tym polu swobodę działania.
Tambouri może posłużyć jako czarująca ozdoba okienna lub sposób na przedzielenie powierzchni w domu niebanalną kurtyną. Pilotom latawców polecamy wypróbować Tambouri w roli ogona latawca!

Szczegóły produktu

Krążki                 2 x Ø 30 cm,  2 x Ø 20 cm, z obrotowym klipsem
Ramy                  drut ze stali nierdzewnej
Materiał             odporny na rozdarcia poliester
Właściwości       odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
Dodatki              złączki i 2 m plecionego sznurka
Designer            Wolfgang Grimsel, Niemcy / produkt objęty patentem

Design

Swoim wyglądem Tambouri przywodzi na myśl lata siedemdziesiąte wpisując się równocześnie w aktualne trendy. Motywy na krążkach przedstawiają wywodzący się z chińskiej filozofii symbol Yin i Yang oznaczający równowagę między przeciwnymi siłami rządzącymi ludzkim życiem. 

Film

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Tambouri YIN YANG

Tambouri YIN YANG