Tambouri TABLA

Tambouri TABLA  

wysyłka 24h

39,00 zł

Obniżka!

szt.

-16,00 zł

55,00 zł

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 

Artykuł dekoracyjny o pięknej formie stanowiący ozdobę zarówno pomieszczeń zamkniętych jak i otoczenia domu. Tambouri to zawsze świetny wybór!

Jego części podskakują żwawo i obracają się na wietrze, przyciągając wzrok każdego. Jest odporny na warunki atmosferyczne, więc nawet przy brzydkiej pogodzie może zostać na zewnątrz bez szkody dla jego wyglądu. W domu już przy lekkim ruchu powietrza Tambouri obraca się wokół własnej osi. Dzięki sposobowi łączenia krążki mogą zostać ułożone w dowolnej kolejności. Można połączyć ze sobą aż do szcześciu Tambouri (każdy po cztery krążki). Dostarczony sznurek daje na tym polu swobodę działania.
Tambouri może posłużyć jako czarująca ozdoba okienna lub sposób na przedzielenie powierzchni w domu kolorową kurtyną. Pilotom latawców polecamy wypróbować Tambouri w roli ogona latawca!

Szczegóły produktu

Krążki                2 x Ø 30 cm,  2 x Ø 20 cm, z obrotowym klipsem
Ramy                 drut ze stali nierdzewnej
Materiał            odporny na rozdarcia poliester
Właściwości      odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
Dodatki             złączki i 2 m plecionego sznurka
Designer           Wolfgang Grimsel, Niemcy / produkt objęty patentem

Design

Swoim wyglądem Tambouri przywodzi na myśl lata siedemdziesiąte wpisując się tym samym w aktualny trend colour blocking. Kolory kół i pierścieni na krążkach są harmonijnie do siebie dopasowane. Tambouri będzie ozdobą zarówno monochromatycznych pomieszczeń, jak i barwnych pokoi dziecięcych oraz ogrodu. Witalnością kolorów ożywi nawet ciemne pomieszczenia ze sztucznym oświetleniem.

Film

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Tambouri TABLA

Tambouri TABLA