Latawiec Buzzzer Brummi M

Buzzzer Brummi M  

wysyłka 24h

99,00 zł

szt.

OCENA:
4.2/5 (ocen: 26)
 

Buzzer Brummi M to specjalny rodzaj latawca dla dzieci, który brzęczy! Dzięki specjalnemu smyczkowi wyposażonemu w taśmę po grzbietowej stronie Buzzer Brummi M generuje brzęczący dźwięk w czasie lotu. To czyni ten model i uczucia towarzyszące jego pilotowaniu zupełnie wyjątkowymi.

Szczegóły produktu

Wymiary           83 cm x 71 cm
Linka                80 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru       1,5 – 3 Bft
Wiek                 od 8 lat

Design

Buzzer Brummi to latająca biedronka. Rozpostarte skrzyła po obu stronach są wygięte ku tyłowi. Łuk odpowiedzialny za wytwarzanie brzęczącego dźwięku podczas lotu został umieszczony z tyłu głowy, gdzie nie rzuca się w oczy.

Charakterystyka w locie

Dzięki wygiętym w łuk skrzydłom Buzzer Brummi zachowuje w powietrzu stabilność mimo braku doczepianego ogona. Zapewnia to bardzo dobre parametry lotu przy niezbyt dużej sile wiatru. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 83 cm
  • Szerokość 71 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Buzzzer Brummi M

Buzzzer Brummi M