Latawiec Cobra GREEN

Cobra GREEN  

wysyłka 24h

56,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 19)
 

Ten model jest godny uwagi nie tylko dzięki ciekawemu designowi, ale również parametrom lotu. Dzięki lekkiej konstrukcji, Cobra Green poleci już przy niewielkim wietrze. Budowa nie jest skomplikowana – wystarczy zamontować rurkę poprzeczną.

Szczegóły produktu

Wymiary          44 cm x 440 cm
Linka                60 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Ogon                ogon kobry o długości ok. 400 cm
Siła wiatru       0,5 – 4 Bft
Wiek                 od 3 lat

Design

Cobra Green to latawiec dla dzieci typu Eddy, inspirowany wizerunkiem czerwonej kobry. Całość uzupełnia długi na około 400 cm ogon węża.

Charakterystyka w locie

Ze względu na niewielką masę Cobra Green poleci już przy słabym wietrze. Długi ogon latawca stabilizuje lot przy silniejszych podmuchach. Jak na latawiec dla dzieci tego typu Cobra Green nadaje się na wiatr o wyjątkowo szerokim zakresie. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 40 cm
  • Szerokość 44 cm
  • Długość z ogonem 440 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Cobra GREEN

Cobra GREEN