Latawiec GRAFFITI Bridge

GRAFFITI Bridge  

wysyłka 24h

109,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 25)
 

Latawiec GRAFFITI Bridge to świetny latawiec zarówno dla miłośników puszczania latawców na plaży, jak również dla amatorów lotów w głębi lądu. Jego właściwości sprawiają, iż jest to idealny latawiec dla poczatkujących. 

Szczegóły produktu

Wymiary          140 cm x 70 cm
Linka                2 x 25 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego o średnicy 4mm
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru        2 - 6 Bft
Wiek                 od 8 lat
Właściwości     dla początkujących

Design

GRAFFITI Highway wyróżnia się matą ubraną w graffiti o chłodnych niebieskich barwach oraz gorących odcieniach czerwonego koloru, które otoczone są czarnym obramowaniem. Kompozycja tego typu tworzy fascynujący obraz na tle błękitnego nieba.

Charakterystyka w locie

GRAFFITI Highway idealnie sprawdza się przy wiatrach o średniej sile, aczkolwiek poradzi sobie również z silniejszymi wiatrami. Latawiec charakteryzuje tym, iż pilot z łatwością może kontrolować poczyniania latawca w powietrzu, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 70 cm
  • Szerokość 140 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

GRAFFITI Bridge

GRAFFITI Bridge