Latawiec HQ Pterodaktyl 3D

Latawiec HQ Pterodaktyl 3D  

wysyłka 24h

235,00 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 8)
 

Latawiec HQ Pterodaktyl 3D to niesamowity latawiec, który łączy w sobie realistyczny wygląd grafiki oraz doskonałą wydajność lotu co sprawia, że zadowoli on nawet najbardziej wymagającego obserwatora. Aby tak się stało o wygląd czyli oprawę graficzną zadbał nie kto inny jak artysta światowego formatu Joel Scholz. Na nasze ręce firma HQ oprócz doskonale dopracowanej grafiki, przekazuje latawiec o wzmocnionej konstrukcji.

Szczegóły produktu

Wymiary          180 cm x 105 cm
Linka                50 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 10 lat

Design

HQ Pterodaktyl 3D to model o unikatowym wyglądzie i takich właśnie zapewnia wrażeń. Trójwymiarowy latawiec przypomina prehistorycznego pterodaktyla o niezwykle efektownych kolorach, które dodają mu animuszu.

Charakterystyka w locie

Mimo nieszablonowego wyglądu HQ Pterodaktyl 3D posiada bardzo prostą konstrukcję. Latawiec łatwo prowadzi się na średnim wietrze.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 105 cm
  • Szerokość 180 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Latawiec HQ Pterodaktyl 3D

Latawiec HQ Pterodaktyl 3D