Latawiec SkyDelight Kites Duck

SkyDelight Kites Duck  

wysyłka 24h

51,00 zł

szt.

OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 

SkyDelight Kites Duck to doskonały model dla początkujących, którzy przy okazji uwielbiają nieszablonowe wzory. Jest prosty w pilotażu, nie wymaga montażu i sprawdza się w dni, kiedy wiatr jest niewielki lub średni.

Szczegóły produktu

Wymiary          67 cm x 63 cm
Linka                30 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       1 – 3 Bft
Wiek                 od 6 lat

Design

Sky Delight Kites Duck ma nietypowy wygląd za sprawą dużej kaczki o radosnym usposobieniu. Model dopełnia ogon, na którym znajdują się inne, mniejsze kaczki. To sprawia, że latawiec przykuwa uwagę.

Charakterystyka w locie

Latawiec dostarcza mnóstwo frajdy i nie wymaga wielkich umiejętności. Niepotrzebny jest też mocny wiatr, wystarczą lekkie podmuchy, żeby z łatwością unosił się w powietrzu.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 67 cm
  • Szerokość 63 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

SkyDelight Kites Duck

SkyDelight Kites Duck