Latawiec X-Kites RareAir Shark

Latawiec X-Kites RareAir Shark  

wysyłka 24h

64,99 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 

Latawiec rekin X-Kites RareAir Shark to na pewno wyróżniający się podniebny gość. Nietuzinkowa grafika jak na latawiec, zwróci na siebie uwagę wszystkich dookoła.

Szczegóły produktu

Długość          99 cm
Podpora          włókno szklane
Materiał           nylon
Siła wiatru       8 – 24 km/h
Wiek               od 8 lat

Design

Ten prawie metrowy rekin wykonany został z odpornego na działanie UV materiału nylonowego. Dzięki temy przez długi czas będziemy mogli cieszyć się niesamowitą grafiką pomimo ekspozycji na słońce. Dodatkowo włókno szklane wykorzystane do wykonania szkieletu zapewnia wysoką wytrzymałość. Dodatkowo na końcach obu płetw umieszczone zostały, wykonane ze specjalnej, bardzo mocnej folii SkyTails ogony.

Charakterystyka w locie

Łatwy montaż sprawia, że w ciągu kiku chwil od odpakowania, latawiec będzie gotowy by wzbić się na niebo. Później również jest przyjemnie, bo latawiec nie należy do wymagających i radzi sobie z wiatrem nawet do 24 km.h.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 99 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Latawiec X-Kites RareAir Shark

Latawiec X-Kites RareAir Shark