Latawiec Skymate Pirate

Latawiec Skymate Pirate  

wysyłka 24h

55,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 14)
 

Latawiec Skymet Pirat należy do serii latawców Skymate od firmy HQ cieszy się ogromnym powodzeniem wśród szerokiego grona odbiorców. Poszycie zostało wyprodukowane z wytrzymałego materiału o nazwie Ripstop-Polyester, który jest odporny na utratę kolorów oraz rozdarcia. Stelaż stworzono z włókna szklanego, które nadaje elastyczności całej konstrukcji.

Szczegóły produktu

Wymiary          71 cm x 64 cm
Linka                60 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 5 lat

Design

Latawiec Skymate Pirate przedstawia wizerunek sympatycznego pirata o szerokim uśmiechu, przepasce na oku i biało-czerwonym stroju. Latawiec wyposażony jest w dwa piękne ogony falujące na wietrze. 

Charakterystyka lotu

Wszystkie latawce Skymate są bardzo stabilne w powietrzu. Ich zakres wiatrowy jest bardzo rozległy, a obsługa jest prosta, z pewnością nie sprawi żadnego problemu nawet najmłodszym użytkownikom.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 71 cm
  • Szerokość 64 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Latawiec Skymate Pirate

Latawiec Skymate Pirate