Latawiec Large Easy Flyer FOX

Large Easy Flyer FOX  

wysyłka 24h

109,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 3)
 


W przypadku serii Large Easy Flyer projektanci Premier Kites postawili na stworzenie kształtu latawca innego niż pozostałe.

Każdy z latawców charakteryzuje się niezwykle długim i efektownym ogonem. Te latawce jedno-linkowe majestatycznie płyną po niebie tworząc wraz z ogonem niesamowity widok.

Szczegóły produktu 

Wymiary          117 cm x 228 cm
Linka                100 m linki latawcowej
Podpora           pręty z włókna szklanego
Materiał           odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Wstążki            2 x 75 cm
Siła wiatru       2 - 5 Bft
Wiek                 od 6 lat 

Design

Large Easy Flyer Fox przestawia rudego lisa na błękitnym tle. Przedłużenie centralnej części tego modelu stanowi szeroki kolorowy ogon. Na zewnętrznych rogach latawca znajdują się dodatkowo dwie żółte wstążki o długości 75 cm.

Charakterystyka w locie

Jak na latawiec typu delta przystało, Large Easy Flyer Fox sprawdzi się niemal na każdym wietrze. Zwłaszcza przy bardziej porywistych podmuchach jego szczególny kształt z wydłużonym ogonem sprawia, że lot jest bardzo stabilny.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 228 cm
  • Szerokość 117 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Large Easy Flyer FOX

Large Easy Flyer FOX