Latawiec Smok 3D XXL Wind-n-Sun

Latawiec Smok 3D XXL Wind-n-Sun  

wysyłka 24h

299,00 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 

Ogromny, trójwymiarowy latawiec SMOK XXL Wind'n'Sun o rozpiętości aż 307 cm. Poszycie wykonane jest z ultra lekkiego i bardzo mocnego materiału poliestrowego Ripstop - z takiego samego materiału produktowane są latawce do powerkitingu i kitesurfingu.

Przygotowanie latawca do lotu jest bardzo proste i zajmuje tylko chwilę. W złożeniu trójwymiarowej konstrukcji, ustawieniu skrzydeł i punktów podpięcia linki z pewnością przydatna okaże się załączona w zestawie instrukcja.

Szczegóły produktu

  • Szerokość 307 cm,
  • Materiał - odporne na ścieranie poliester Ripstop,
  • Siła wiatru - 2 - 4 Bft,
  • Wiek - od 12 lat.


Design

Kształt latawca wzorowany jest na baśniowym smoku. Szczegółowe odwzorowanie trójwymiarowej konstrukcji, wyglądu i kolorystyki smoka sprawi, że po jego uniesieniu się w powietrze zaprze dech w piersi, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Charakterystyka w locie

Smok ze względu na swoje rozmiary i długi ogon zachowuje duży spokój podczas lotu, ale jest również wrażliwy na podmuchy wiatru przez bardzo dużą powierzchnię skrzydeł.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 307 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Latawiec Smok 3D XXL Wind-n-Sun

Latawiec Smok 3D XXL Wind-n-Sun