Latawiec Prism E3 Citrus

Prism E3 Citrus  

wysyłka w 5 dni roboczych

899,00 zł

Kup teraz
OCENA:
4.4/5 (ocen: 9)
 

Mówi się, że istnieją dwa rodzaje pilotów. Ci, którzy połknęli już bakcyla na freestyle oraz ci, którzy dopiero mają zamiar. Prism E3 to kompletny zestaw, który zdoła wnieść cię na wyższy poziom i uczyni to naprawdę szybko.

Ten latawiec to długo wyczekiwany następca uwielbianego kaskaderskiego latawca E2. E3 kontynuuje tradycję poprzednika jako pakiet dla pilotów, gotowych do podjęcia kolejnego wyzwania we freestyle'u. Firma Prism przeprojektowała geometrię skrzydła, dodając mu jesczcze większej precyzji i stabilności. To zapewnia lepsze czucie latawca.

W komplecie z korkami Yo-Yo oraz regulowanym kręgosłupem, można dostosować go do konkretnego stylu latania, w tym również do bardziej radykalnego freestyle'u.

Prism E3 zapewnia prostą obsługę, ale zarazem pełne wdzięku sztuczki. Zastosowane w latawcu listwy Wingtip oraz wzmocnione krawędzie sprawiają, że model jest bardzo stabilny, a regulowane elementy umożliwiają dostosowanie go do różnych wiatrów.

W zestawie znajduje się płyta DVD. Jest to najbardziej kompletny przewodnik, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Na płycie znajduje się program krok po kroku, który nauczy nas wszystkiego - od podstaw aż po bardziej zaawansowane sztuczki. 

Szczegóły produktu

Wymiary         95 cm x 247 cm
Linka               26 m x 68 kg linki Dyneema
Podpora          pręty z włókna węglowego
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe 
Siła wiatru      1 – 5 Bft
Wiek                od 8 lat

Design

Prism E3 sprawia wrażenie niezwykle trwałego, ale przede wszystkim agresywnego latawca, który pozwala rozwinąć swoje umiejętności. Model w przeważającej części składa się z koloru zielonego, choć ma też w sobie nutę żółtego czy czarnego.

Charakterystyka w locie

To następca kaskaderskiego latawca E2. Prism E3 pozwala na wykonanie różnych sztuczek. Jest czuły, dokładny i przede wszystkim stabilny. Nie trzeba być mistrzem, żeby go okiełznać. Model posiada możliwość regulacji, dzięki czemu można go wypróbować w trudniejszych sztuczkach. Odnajduje się w różnych warunkach - zarówno przy słabych wiatrach, jak i przy całkiem silnych podmuchach.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 95 cm
  • Szerokość 247 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism E3 Citrus

Prism E3 Citrus