Latawiec Prism Micron Purple

Prism Micron Purple  

wysyłka 24h

249,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 6)
 

Prism Micron Purple to nieprawdopodobnie szybki latawiec, osiągający zawrotne prędkości. To model dla osób, które pierwsze kroki mają już za sobą i szukają kolejnych, jeszcze mocniejszych doznań. Tych niewątpliwie dostarczy latawiec renomowanej firmy, wykonany z najwyższej jakości elementów, który został nazwany "trzmielem na amfetaminie".

Szczegóły produktu

Wymiary          104 cm x 43 cm
Linka                15.2 m x 22.7 kg linki Dyneema
Podpora           pręty z włókna węglowego
Materiał           odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
Siła wiatru       2 – 5 Bft
Wiek                 od 8 lat

Design

Latawiec posiada niezwykle wytrzymałą ramę, a jego standardowy wygląd nie powinien nikogo zwieść. Prism Micron Purple otrzymał trzy kolory, które znakomicie odnajdują się na niebie.

Charakterystyka w locie

Prism Micron Purple jest niezwykle zwrotny i sterowany za pomocą dwóch linek. Latawiec z łatwością nabiera szybkości i jest określany jako najszybszy model na świecie. Wystarczą mu już średnie podmuchy wiatru, żeby pokazać pełnię swoich możliwości.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 43 cm
  • Szerokość 104 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Micron Purple

Prism Micron Purple