Latawiec Prism Hypnotist Ice

Prism Hypnotist Ice  

wysyłka 24h

710,00 zł

szt.

OCENA:
4.8/5 (ocen: 4)
 

Prism Hypnotist to znakomity wstęp dla osób, które chcą się nauczyć freestyle'u i tricków. Niemniej zapewni też dużo radości tym, którzy chcą codziennej zabawy na wietrze. Amerykańska firma połączyła geometrię skrzydła z Quantum Pro z kuloodporną konstrukcją ramy z Quantum. W ten sposób stworzono hybrydę wydajności z wytrzymałością.

Jego rozpiętość skrzydeł to aż 235 cm. To sprawia, że podczas lotu jest bardzo precyzyjny i zarazem wyrozumiały. Wyższy współczynnik proporcji skrzydeł daje większą czułość, co ułatwia prowadzenie go podczas freestyle'u.

Specjalnie zaprojektowane złącza sprawiły, że skrzydła się zginają, nie naprężając zbyt mocno na ramę. System amortyzacji chroni kręgosłup podczas energetycznych nurkowań.

Prism Hypnotist to idealna opcja dla osób, które mają już za sobą przygodę z początkującym lub podstawowym modelem latawca. Może to być również Twój pierwszy wybór, o ile szybko się uczysz. Będziesz miał wiele godzin zabawy zanim wejdziesz na wyższy poziom.

W zestawie z latawcem znajduje się płyta DVD. Znajdziemy na niej sprawdzony kurs krok po kroku, który nauczy się od podstawowych sposobów lądowania po najbardziej zaawansowane akrobacje.

Szczegóły produktu

Wymiary         98 cm x 235 cm
Linka               26 m x 68 kg linki Dyneema
Podpora          pręty z włókna węglowego
Materiał          odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe 
Siła wiatru      1 – 5 Bft
Wiek                od 14 lat

Design

Prism Hypnotist Ice ma nowoczesny i nieco drapieżny wygląd. Latawiec został wykonany z wysokiej jakości materiałów. W modelu przeważa chłodny kolor niebieski, którego uzupełnieniem jest czarny, różowy oraz turkusowy.

Charakterystyka w locie

Prism Hypnotist Ice zapewni wiele godzin fantastycznej zabawy niemal w każdych warunkach. Wystarczą lekkie podmuchy, żeby zaprezentował swoje możliwości.  Kiedy już się wzniesie, wyróżnia go imponująca rozpiętość oraz znakomite wyważenie. To akurat sprawdza się w dni, kiedy wiatr jest mocniejszy. 

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 98 cm
  • Szerokość 235 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Prism Hypnotist Ice

Prism Hypnotist Ice