Latawiec Shuriken Purple Rain

Shuriken Purple Rain  

wysyłka 24h

69,00 zł

szt.

OCENA:
4.3/5 (ocen: 8)
 

Shuriken Purple Rain to świetny wybór zwłaszcza dla miłośników plaży. Najlepiej nadaje się na średni wiatr, ale także przy silniejszych podmuchach nie zbacza łatwo z toru lotu. Ten fakt oraz korzystna cena czynią ten model znakomitym wyborem na urlop. Shuriken to must-have tego lata!

Szczegóły produktu

Wymiary        120 cm x 60 cm
Linka              2 x 25m / 25 daN / na rolce 
Podpora         4 mm rurki z włókna szklanego
Materiał         odporny na rozdarcia poliester / aplikowany
Siła wiatru     2 – 6 Bft
Wiek               od 8 lat

Design

Shuriken to tradycyjna japońska broń miotana używana przez wojowników ninja. Ten model kształtem przypomina grot strzały lub ostrza Shuriken i podobnie jak one gładko tnie powietrze.

Charakterystyka w locie

Shuriken Purple Rain to latawiec na wiatr o średniej sile. Niemal bezdźwięcznie sunie w powietrzu. Zaskakująco łatwo daje się pilotować również przy słabszym wietrze, kreśląc piękne trajektorie na tle nieba.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Długość 60 cm
  • Szerokość 120 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Shuriken Purple Rain

Shuriken Purple Rain