Latawiec POWER HAWK XL Hot Race

POWER HAWK XL Hot Race  

wysyłka 24h

349,00 zł

szt.

OCENA:
4.0/5 (ocen: 16)
 

POWER HAWK XL Hot Race to prawdziwy wulkan energii! To idealny wybór dla każdego, kto będąc pilotem niezbyt dużego latawca, chce poczuć potęgę wiatru. Dzięki mocnym rurkom z włókna szklanego nadej się do lotów w trakcie silniejszych wiatrów.

Szczegóły produktu

Wymiary         220 cm x 108 cm
Linki                2 x 25 m / 80 daN / pleciony poliester
Łączenia         8 mm rurki z włókna szklanego
Materiał          odporne na ścieranie poliestrowe płótno żaglowe
Siła wiatru      2 - 6 Bft
Wiek                od 14 lat

Design

POWER HAWK XL Hot Race przedstawia wizerunek flagi rozpoczynającej niezwykle emocjonujący wyścig. Flaga spowita jest ognistą otoczką, która ewidentnie sygnalizuje, iż zapowiada się coś niesamowitego. Tak jak wizerunek na latawcu zpowiada niezwykłe wydarzenie, tak i sam latawiec dorównuje, a nawet przewyższa go aurą niezwykłości.

Charakterystyka w locie

Ten model to optymalny wybór na dni o średnim wietrze. Został zaprojektowany dla zakresu wiatru między 2 a 6 Bft. Bardzo szybko po rozpoczęciu przygody z POWER HAWK XL Hot Race przekonamy się, że powstająca siła ciągu jest znacznie wyższa niż ta, której można by oczekiwać po tej wielkości latawcu. Właśnie to nadaje mu charakter i stanowi jego urok.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 108 cm
  • Szerokość 220 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

POWER HAWK XL Hot Race

POWER HAWK XL Hot Race