Latawiec HQ Whizz

HQ Whizz  

wysyłka 24h

389,00 zł

szt.

OCENA:
4.4/5 (ocen: 14)
 

Whizz jest najszybszym latawcem silno wiatrowym z całego asortymentu marki HQ. Nie znajdziemy mu równego jeśli chodzi o górny zakres wiatrowy. Whizz jest latawcem, który przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. 

Szczegóły produktu

Wymiary                 190 cm x 68cm
Linka                       rekomendowana 140kg z Dyneemy (brak w zestawie)
Podpora                  pręty z włókna węglowego
Materiał                  Ripstop-polyester + Mylar
Siła wiatru              11-70km/h
Wiek                        od 16 lat

Design

Wzór szaro-czerwonego poszycia Whizz zawdzięcza innowacyjnemu kątowi pod którym poprowadzone są ściegi materiału w ręcznym splocie. Matematyczny wdzięk latawca doskonale prezentuje się w locie i zapewnia doskonałą widoczność z dużych odległości.

Charakterystyka w locie

Połączenie dużej powierzchni z silnym wiatrem gwarantuje olbrzymią moc jaką latawiec jest w stanie wygenerować. Kto wie, może znajdziesz dla niego zastosowanie jako napęd trakcyjny. Żwawość, sztywność konstrukcji i wytrzymałość to, to czego szuka każdy zwolennik latawców akrobacyjnych na silny wiatr. Możesz być pewien, że latawiec dostarczy Ci niesamowitych emocji, a każdego dnia będziesz wyczekiwał z nadzieją silnych warunków wiatrowych przeglądając prognozy pogody.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 68 cm
  • Szerokość 190 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

HQ Whizz

HQ Whizz