Latawiec Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 płomień

Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 płomień  

wysyłka 24h

125,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 26)
 

Przedstawiamy latawiec serii Paraflex model Basic renomowanej niemieckiej markiWolkenstürmer. Paraflex Basic został zaprojektowany z myślą o najmłodszych oraz ludziach chcących aktywnie spędzić wolny czas z rodziną w wietrzne dni. Basic jest latawcem rekreacyjnym otwartokomorowym, sterowanym dwiema linkami na strapach (pętlach sterujących).

Przewidywalne zachowanie Wolkenstürmer Paraflex Basic jest cechą bardzo ważną dla osób początkujących. Latawiec jest szybki i żwawy, daje ogromną frajdę dla każdej osoby, która weźmie go w swoje dłonie. Trenując szybkie zwroty oraz spektakularne przelatywanie przez czoło okna wiatrowego nad ziemią mamy możliwość poprawienia swojego refleksu, który często przydaje się w życiu codziennym (np. jazda autem). Basic przy odrobinie wprawy jest zdolny do wykonywania ciekawie wyglądających beczek oraz ósemek.

Któż z nas nie lubi zjawiska optycznego po deszczu jakim jest tęcza. Kolorowe barwy latawca ułożone w paletę wprawią każdego bez wątpienia w dobry nastrój.

Latawiec jest lekki a po złożeniu zajmuje zadziwiająco mało miejsca. Możesz go zabrać w każde miejsce ze sobą – może akurat będzie wiało. Zmieści się w torbie, plecaku czy większej kieszeni w spodniach. Jadąc na wakacje z rodziną autem zapakowanym po brzegi zawsze znajdzie się na niego miejsce. Dołączony do zestawu pokrowiec mieści bez problemu cały komplet.

Doskonała zabawa gwarantowana! Postaw na sprawdzoną jakość firmy Wolkenstürmer i ciesz się każdym wietrznym dniem.

CECHY LATAWCA:

  • Materiał: wytrzymały i odporny na rozerwanie
  • Wytrzymałe linki
  • Radosna kolorystyka
  • Świetny latawiec dla początkujących oraz do celów rekreacyjnych
  • Zestaw RTF ze strapami.
  • Niska cena i duża wydajność
  • Doskonała jakość wykonania

 

Latwiec oferowany jest w kolorystyce imitującej płomienie na czarnym tle.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

Masz pytania?

Drogi kliencie, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z kierownikiem, sekretarką i pakowaczem w jednej osobie, czyli właścicielem tego sklepu, mój numer telefonu: 504 023 175

  • Szerokość 120 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 płomień

Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 płomień