Latawiec HQ SYMPHONY PRO 2.5 niebieski neon

HQ SYMPHONY PRO 2.5 niebieski neon  

wysyłka 24h

449,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 8)
 

Przedstawiamy najnowszą linię latawców sportowo / rekreacyjnych od marki HQ. Symphony Projest skrzydłem 2-linkowym, otwartokomorowym zapewniającym masę zabawy dla każdej osoby bez względu na wiek. Dzięki bardzo przyjemnej charakterystyce lotu oraz doskonałej stabilności już od pierwszych chwil z latawcem w górze, będziemy wiedzieć w jaki sposób go prowadzić. Sterowanie odbywa się dzięki strapom (opaski na nadgarstki). Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia nam niesamowitą zwrotność latawca oraz precyzyjne kierowanie.

Specyfikacja:

  • Rozpiętość: 250cm
  • Wysokość: 73cm
  • Materiał: Ripstop-Nylon
  • Linki: Dyneema 140kg / 2 x 25m
  • Zakres wiatrowy: 6-49km/h
 

Cechy:

Łatwe sterowanie
Symphony Pro jest latawcem, który prowadzi się intuicyjnie już od pierwszego latania. Nieskomplikowana konstrukcja wręcz pomaga osobom początkującym wejść w świat wietrznej zabawy.

Stała szybkość
Konstruktorzy HQ stworzyli skrzydło bardzo przewidywalne w locie. Symphony Pro oddaje siłę w sposób kontrolowany, w jakim miejscu okna wiatrowego by się nie znajdował. Nie doświadczysz tutaj nieoczekiwanego przyrostu mocy.

Dla każdego coś innego
Symphony Pro dostępny jest aż w czterech różnych rozmiarach. W zależności od wagi i umiejętności jakie posiadamy, mamy możliwość dopasowania idealnego rozmiaru dla siebie. Mniejsze rozmiary będą szybkie i żwawe, natomiast większe generują odczuwalną moc i ciąg.

Zajmuje mało miejsca
Po złożeniu skrzydło zmieści się w każdym plecaku czy torbie. Znajdziesz na nie miejsce nawet w aucie zapakowanym po brzegi wybierając się z rodziną na odpoczynek.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 73 cm
  • Szerokość 250 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

HQ SYMPHONY PRO 2.5 niebieski neon

HQ SYMPHONY PRO 2.5 niebieski neon