Latawiec Cross Kites Air 2.1 Rainbow

Cross Kites Air 2.1 Rainbow  

wysyłka 24h

265,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 15)
 

Szukasz najtańszego latawca treningowego, który nie jest zabawką? Świetnie trafiłeś, Cross kites AIR został skonstruowany po to by wprowadzić Cię w świat latawców nie pustosząc Twego portfela. Pomimo niskiej ceny AIR jest świetnie wykonany i bazuje na sprawdzonych technologiach. Dzięki Cross Kites otrzymasz sprawdzoną konstrukcję wykonaną z dobrych materiałów. Doświadczony producent z Holandii i od lat współpracuje z największymi markami min Peter Lynn.

Konstrukcja latawca jest otwarto komorowa, a sterowanie dwulinkowe. Prostota konstrukcji oraz intuicyjna uzda sprawiają, że jest to idealny wybór dla osoby, która nigdy przedtem nie miała do czynienia z latawcami tradycyjnymi.

Łatwe sterowanie

Skrzydło szybko reaguje natychmiastowo po zaciągnięciu uchwytu. Dzięki temu nauka podstawowych manewrów takich jak ósemki czy beczki, przychodzi z dużą. Spędzenie dłuższych chwil z tym skrzydłem sprawi, że szybkość reakcji pozwoli Ci sprostać, dużo trudniejszym konstrukcją.

Stabilność

Dużą zaletą konstrukcji jest wysoka stabilność w całym oknie wiatrowym. Skrzydło odpuszcza praktycznie każde podmuchy i zachowując swój profil.  Zakres jego użytkowania biorąc pod uwagę jego niewielki rozmiar jest naprawdę imponujący.

Stała szybkość oraz moc

Małe rozmiary latawców są zawsze dość szybkie. Air zaskoczy cię oprócz dużej szybkości całkiem dużą mocą która jest przekazywana w sposób jednolity a nie szarpany. Dzięki czemu użytkowanie tego modelu jest prawdziwą przyjemnością.  Moc jest jednostajnie przekazywana na obszarze całego okna wiatrowego.

Błyskawiczny restart

Latawiec można błyskawicznie restartować w przypadku upadku. Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób by jak najbardziej ułatwić ci ponowne wzbicie latawca w powietrze.

Szeroki wybór rozmiarów

AIR dostępny jest aż w pięciu różnych rozmiarach. W zależności od wagi i umiejętności możesz dobrać idealny rozmiar dla siebie. 

Wszystko zapakowane jest w estetyczny i mały pokrowiec, który możesz zabrać gdziekolwiek chcesz. 

Zestaw zawiera :

  •  Latawiec Cross Kites AIR
  •  Pokrowiec
  •  Dwie wytrzymałe linki
  •  Uchwyty na nadgarstki do sterowania latawcem
  •  Instrukcja


Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 210 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Cross Kites Air 2.1 Rainbow

Cross Kites Air 2.1 Rainbow