Latawiec Speedfoil-2X Venom Red

Speedfoil-2X Venom Red  

wysyłka 24h

359,00 zł

szt.

OCENA:
4.1/5 (ocen: 14)
 

Speedfoil-2x Venom Red to świetny wybór dla początkujących i bardziej zaawansowanych pilotów. Nie tylko przystępna cena i fantazyjny design czynią ten model szczególnie atrakcyjnym. Na jego korzyść przemawia też wysoka stabilność w czasie lotu oraz bardzo precyzyjny układ sterowniczy. W związku z rozpiętością maty wynoszącą 1,86 m siła ciągu powstająca na silniejszym wietrze jest możliwa do opanowania, ale już wyraźnie odczuwalna. Dlatego też ten model to najlepszy wybór dla użytkowników powyżej 12 roku życia.

Szczegóły produktu

  • Wymiary - 186 cm x 75 cm
  • Linki - 2 x 25 m / 100 daN / nierozciągliwa Dyneema
  • Materiał - odporne na ścieranie nylonowe płótno żaglowe
  • Siła wiatru - 1,5 - 6 Bft
  • Wiek - od 12 lat

 

Design

Poza wysoką starannością wykonania, również oryginalny design latawca łatwo rzuca się w oczy. W centralnej części maty znajduje się aplikacja o wyglądzie zbliżonym do kształtu czaszki. Wraz z nasyconą czerwienią tła nadaje to całości dynamiczny, a nawet lekko agresywny charakter. Ramę dla całości stanowi kontrastująca czerń. Co jeszcze wyróżnia ten model? Otrzymasz na niego specjalny plecak, który dzięki długim paskom gwarantuje wygodę również wysokim osobom.

Charakterystyka w locie

Speedfoil-2X Venom red został wyposażony w bardzo dokładny i czuły układ sterujący, co pozwala łatwo operować ruchem maty podczas lotu. Na wietrze o sile powyżej 4 Bft mata gwałtownie wędruje w górę i przybiera na szybkości. Świetna zabawa dla bardziej doświadczonych pilotów gwarantowana!

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Długość 75 cm
  • Szerokość 186 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Speedfoil-2X Venom Red

Speedfoil-2X Venom Red