Latawiec Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 blue

Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 blue  

wysyłka 24h

125,00 zł

szt.

OCENA:
4.5/5 (ocen: 8)
 

Paraflex Basic został zaprojektowany z myślą o najmłodszych oraz ludziach chcących aktywnie spędzić wolny czas z rodziną w wietrzne dni. Basic jest latawcem rekreacyjnym otwartokomorowym, sterowanym dwiema linkami na strapach (pętlach sterujących).

Przewidywalne zachowanie Wolkenstürmer Paraflex Basic jest cechą bardzo ważną dla osób początkujących. Latawiec jest szybki i żwawy, daje ogromną frajdę dla każdej osoby, która weźmie go w swoje dłonie. Trenując szybkie zwroty oraz spektakularne przelatywanie przez czoło okna wiatrowego nad ziemią mamy możliwość poprawienia swojego refleksu, który często przydaje się w życiu codziennym (np. jazda autem). Basic przy odrobinie wprawy jest zdolny do wykonywania ciekawie wyglądających beczek oraz ósemek.

Desing

Podczas puszczania tego latawca możemy się zrelaksować, a to zawdzięczamy spokojnej błękintej kolorystyce. Latawiec jest lekki a po złożeniu zajmuje zadziwiająco mało miejsca. Możesz go zabrać w każde miejsce ze sobą – może akurat będzie wiało. Zmieści się w torbie, plecaku czy większej kieszeni w spodniach. Jadąc na wakacje z rodziną autem zapakowanym po brzegi zawsze znajdzie się na niego miejsce. Dołączony do zestawu pokrowiec mieści bez problemu cały komplet.

Szczegóły produktu

- Materiał: wytrzymała i odporna na rozerwanie tkanina Ripstop Polyester 70D
- Linki: 2x 25m Dyneema o wytrzymałości 45 kg
- Rozpiętość: 120cm
- Szerokość: 50cm
- Zakres wiatru: 2-6Bft

Charakterystyka w locie

Latawiec jest bardzo stabilny, i łatwo wzbija się w powietrze. Posiada również bardzo szeroki zakres wiatrowy, latawiec jest bardzo lekki dzięki czemu wzbija się w powietrze już przy najlżejszym powiewie wiatru.

Zachęcam do zapoznania się z cennymi uwagami przed zakupem latawca

Latawce.pl to wyjątkowy sklep, nigdy nie zostawiam moich klientów bez pomocy. Stąd, drogi kliencie, jeśli Twój latawiec ulegnie uszkodzeniu, postaram się pomóc. W przypadku złamania elementu szkieletu bądź rozerwania poszycia naprawa jest możliwa i prosta. W takim przypadku proszę o kontakt.

  • Szerokość 120 cm

Brak komentarzy. Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 blue

Wolkenstürmer Paraflex Basic 1.2 blue